Nemokamas pristatymas nuo 70€

Pristatymo sąlygos

Visoje Lietuvoje užsakymai, kurių vertė 70 Eur ir daugiau, darbo dienomis pristatomi visoje Lietuvoje nemokamai! Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 70 EUR, taikomas 1,99€ pristatymo mokestis visoje šalyje naudojantis paštomatų paslauga ir 4€ pristatymo mokestis naudojantis kurjerių pristatymo paslauga (išimtis: siuntų pristatymas į Kuršių Neriją visais atvejais papildomai kainuoja 20 Eur).


Prekių pristatymo terminas

  1. Visoje Lietuvoje prekės pristatomos kitą darbo dieną, jei užsakymai gauti ir apmokėti iki bet kokios darbo dienos 12:00 valandos,
  2. Prekės pristatomos per 2 darbo dienas jeigu prekes užsakote ir apmokate po 12:00 valandos.
  3. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, planuojmas pristatymo laikas 4-5 d.d.

Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su jumis susisieks telefonu arba informuos SMS žinute. Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų užtikrintį siuntos priėmimą iš kurjerio, atsižvelgiant į aprašytus prekių pristatymo terminus, bei papildomai informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip rakinamos laiptinės durų kodą, rakinamus vartus, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.Esame dėkingi už supratingumą.

Naudojantis paštomatų paslauga taikomas 1,99€ pristatymo mokestis visoje šalyje (išimtis: siuntų pristatymas į Kuršių Neriją visais atvejais papildomai kainuoja 20 Eur).


Svarbu!

Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo dokumentą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra tinkama, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.


Prekių grąžinimas ir/ar pakartotinis pristatymas

  1. Kurjeriui nepavykus pristatyti siuntos dėl gavėjo kaltės (nepavyksta susisiekti, neteisngi kontaktiniai duomenys ar pan.), pakartotiniam pristatymui visais atvejais taikomas 1,99€ pakartotinio pristatymo mokestis ir/arba 1,99€ prekių grąžinimo mokestis.
  2. Klientui atsisakius užsakymo po nesėkmingo pristatymo, prekių pristatymo mokestis (1,99€) ir prekių grąžinimo mokestis (1,99€) gali būti išskaičiuojami iš grąžinamų pinigų už prekes, nepriklausomai nuo to, ar pristatymo mokestis buvo pritaikytas užsakyme.
0
0